Produkti pa konservant që konsumohet në cdo vakt

Nje jetese e shendetshme eshte qellimi i cdo njeriu, por mungesa e kohes eshte ajo qe ndonjehere na drejton drejt zgjedhjeve te shpejta. Ajo cfare kemi ne dore eshte qe keto zgjedhje te kene perberes pa konservante dhe mbi te gjitha mos te kene qendruar me muaj ne rafte. Te gjitha keto, jane te menduara ne detaje nga prodhuesi Gjerman Zott, I cili garanton cilesine e kualitetin pa kompromise prej shume dekadash.

Eshte e pamundur te mos kesh degjuar per Zott, e cila me gamen e gjere te produkteve na kane shoqeruar gjate vakteve qe ne femijeri dhe do vazhdojne te na japin shijen maksimale per nje kohe te gjate. Kosi me copeza frutash Jogobella, cokollatat e shijshme Monte, djathi cilesor Zotarrella, ajka e qumeshtit Schmand etj kane adhurues te shumte ne cdo ane te globit. Versioneve klasike te Jogobella me te cilat jemi rritur, i jane shtuar shije te reja per te kompletuar vaktet tuaja. Pervec versionit klasik vjen me Jogobella Panna Cotta, Exotic, zero dhe Musli per ata qe duan nje opsion te shpejt e te shendetshem. Nese nuk I keni provuar akoma, nuk e dini cfare po humbisni!

Sigurisht, meritat I shkojne kompanise importuese, Kosmonte Foods. Kjo kompani eshte e pranishme ne tregun tone per me shume se 15 vite duke sjelle ajken e Europes ne vendin tone. Kosmonte Foods ka fokus te qarte mbi sherbimin e sigurine e klienteve, moto qe eshte percjelle qarte ne treg dhe ka bere qe produktet e tyre te jene zgjedhja per mijera konsumator. Me siguri keni bere nje mengjes me djathin Happy Coë te Woerle, nje drek te shijshme me mishin Hallall te Perutnina Ptuj apo keni hequr nepsin per te emblat me Kinder Pingui te Ferrero.

Lajmi i mire per te gjithe ju eshte se te gjithe gamen e Zott por dhe brandet e tjera qe Kosmonte Foods Albania distribuon ne tregun tone I gjeni ne te gjitha rrjetet kryesore te marketeve.